Taśmy

Taśma papierowa malarskaTaśma papierowa malarska
Papierowa taśma malarska z klejem służy do zabezpieczania powierzchni podczas malowania farbami akrylowymi, emulsyjnymi i innymi. Znajduje również zastosowanie przy klejeniu lekkich kartonów. Taśmę należy usunąć natychmiast po malowaniu – może pozostawać na maskowanej powierzchni przez krótki czas. Taśma nie jest odporna na działanie promieni słonecznych. Taśma malarska dostępna jest w szerokościach 19, 25, 30, 38, 48 mm.


Taśma Blue DolphinTaśma Blue Dolphin
Profesjonalna taśma malarska specjalnie przygotowana do długotrwałego utrzymywania się na powierzchni i łatwego usuwania bez uszkodzenia podłoża oraz pozostawiania śladów kleju. Jest to najlepszy wybór zarówno dla profesionalisty, jak i dla indywidualnego użytkownika.
Występuje w rozmiarach: 55 m / 48 mm oraz 55 m / 38 mm.


Taśma pakowaTaśma pakowa
Taśma pakowa jest odporna na środki chemiczne i zrywanie. Jest stosowana do klejenia kartonów, posiada dużą przyczepność do klejonej powierzchni. Dostępna jest w wymiarze 50/48 mm i kolorach białym, brązowym i przezroczysta.

 


Taśma antyrysowa FLIZ ELINA bez klejuTaśma antyrysowa FLIZELINA bez kleju
Taśma wykonana z włókna szklanego. Stosowana do maskowania pęknięć i ubytków w tynkach oraz pracach remontowo-budowlanych przy łączeniu płyt kartonowo-gipsowych. Występuje w rozmiarze: 25/50 mm

 


Taśma antyrysowa siateczka FIBERMESHTaśma antyrysowa siateczka FIBERMESH
Taśma-siateczka z włókna szklanego na podłożu przyczepnym FIBERMESH. Łatwa i konieczna do stosowania przy nowoczesnych systemach wykańczania wnętrz. Służy do reperacji i spoinowania płyt kartonowo-gipsowych, zabezpieczając przed ewentualnymi pęknięciami.
Dostępna w długościach: 10, 20, 45, 90, 153 m.
Szerokość: 150, 230 mm


Taśma uniwersalna Duck TapeTaśma uniwersalna Duck Tape
Taśma uniwersalna Duck  Tape poza wszystkimi właściwościami taśmy standardowej, jest również odporna na działanie wody. Doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz podczas różnych prac w domu, ogrodzie, garażu, itp. Można ją stosować na zewnątrz przy zmiennych warunkach pogodowych, np. deszcz, słońce, para wodna, skropliny, itp. Dostępne wymiary: 10/48 mm, 25/48 mm, 50/48 mm i kolorze czarnym lub szarym.


Taśma dwustronnie klejącaTaśma dwustronnie klejąca – zwykła i tkanina
Wykonana jest z materiału polipropylenowego. Stosowana jest do przyklejania wykładzin podłogowych, dywanów, banerów reklamowych i zawieszek sklepowych, tablic itp. Dostępne wymiary to: 5/48 mm, 10/48 mm, 25/48 m

 


Taśma izolacyjnaTaśma izolacyjna
Taśma izolacyjna PCV. Szerokie zastosowanie nie tylko w branży elektrycznej. Doskonale sprawdza się w wielu pracach domowych, warto pamiętać o niej w czasie podróży czy rowerowych wycieczek. Jej elastyczność, duża rozciągliwość sprawia wrażenie spajalności oklejanego przedmiotu. Różnorodność kolorów daje nam swobodę wyboru i zastosowania do właściwych okoliczności. Dostępna w długościach 10, 25 m oraz szerokościach 15 i 19 mm. Różne kolory


 

Taśma ostrzegawczaTaśma ostrzegawcza
Stosowana przy pacach budowlanych, znakowaniu wykopów i w miejscach  szczególnie niebezpiecznych. Wymiary to: 100, 200 i 500 m

 


 

Siateczka ściernaSiateczka ścierna
Siatka służy do wygładzania powierzchni gipsowych, złącz płyt kartonowo gipsowych, matowania i wyrównywania przed malowaniem oraz do innych prac ściernych (wygładzanie powierzchni drewnianych). Siatka ścierna wykonana z bardzo wytrzymałego materiału silikonowo-korundowego. Dostępna w granulacjach: 60, 80, 100, 120, 150, 180, 220.